MÖBLER / Bord / Bord 9344277
*
nr 934 4277
Bord
glas med plexiglas ben, längd: 179 cm, djup: 110 cm, höjd: 80 cm
Kondition: nagg
Utrop:
1.000 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 januari 2015
kl 19:51:14
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/1 06:43:44
1
200 kr
11/1 16:28:41
2
150 kr
11/1 16:28:41
1
200 kr (Budbetjänt)
11/1 16:29:11
2
250 kr
12/1 19:16:26
3
400 kr
12/1 19:44:43
2
350 kr
12/1 19:44:43
3
400 kr (Budbetjänt)
12/1 19:45:03
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Läs mer om e-auktion
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
-
1010 Bord
Eero Sarinen, "Tulip", Knoll International, märkt ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:55
-
1003 Bordslampa
Daum Nancy, Frankrike. Underfångsglas. Signerad. H..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:22
-
9104 Bordslampa
keramik. Höjd: 110 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:17
-
9141 Bordslampa
Kina, fd perukstock, porslin. Höjd: 61 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:22
-
8307 Bordslampa
Kosta, Göran Wärff (1933-2022), Sverige. Höjd: 62 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:07
-
9310 Bordslampa
Strindbergmodell, Texa, nutida, marmoreread glasku..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:23
*
Bord
Kondition: nagg
Läs om budbetjänten
Läs mer om e-auktion
nr 934 4277
Bord
glas med plexiglas ben, längd: 179 cm, djup: 110 cm, höjd: 80 cm
Kondition: nagg
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 januari 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/1 06:43:44 | 1 | 200 kr |
11/1 16:28:41 | 2 | 150 kr |
11/1 16:28:41 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
11/1 16:29:11 | 2 | 250 kr |
12/1 19:16:26 | 3 | 400 kr |
12/1 19:44:43 | 2 | 350 kr |
12/1 19:44:43 | 3 | 400 kr (Budbetjänt) |
12/1 19:45:03 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Ã…rets första auktion innehÃ¥ller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Läs mer om e-auktion
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
-
1010 Bord
Eero Sarinen, "Tulip", Knoll International, märkt ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:55 -
1003 Bordslampa
Daum Nancy, Frankrike. Underfångsglas. Signerad. H..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:22 -
9104 Bordslampa
keramik. Höjd: 110 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:17
-
9141 Bordslampa
Kina, fd perukstock, porslin. Höjd: 61 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:22 -
8307 Bordslampa
Kosta, Göran Wärff (1933-2022), Sverige. Höjd: 62 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:07 -
9310 Bordslampa
Strindbergmodell, Texa, nutida, marmoreread glasku..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:23